Preskočiť na obsah

o nás

Sme tím flexibilných ľudí s profesionálnym prístupom a citom pre detail. Realizujeme maliarske práce a poskytujeme upratovacie a tepovacie služby, pričom disponujeme bohatými skúsenosťami, zručnosťami a kvalitným vybavením. Našou prvoradou prioritou je spokojnosť zákazníka a teda zodpovedne, kvalitne a efektívne vykonaná práca s dokonalým výsledkom. Primárne pôsobíme v Žilinskom kraji, avšak po vzájomnej dohode sme otvorení akejkoľvek inej lokalite v rámci Slovenska.

Vrelo odporúčam týchto pánov, profesionálny prístup a kvalitne vykonaná práca. Interiér novostavby nastriekaný na jednotku.

Milan K.

Auto si vyzdvihli, detailne vyčistili a nablýskané zvnútra aj zvonku priniesli naspäť. Ďakujem krásne

Emília S.

Dala som si vytepovať sedaciu súpravu. Po tepovaní vyzerala ako nová a mala príjemnú vôňu. Super rýchly termín, super cena a profesionálny prístup - odporúčam.

Anna M.

Profesionálna komunikácia a prístup vozidlo využívané na stavbe perfektne vytepované a vyčistené. Kvalitne odvedená práca

Roman L.

Vymaľovanie domu prebehlo podľa predstáv. Dokonale nastriekané steny a taktiež super komunikácia a prístup. Ďakujem

Dušan G.

Znečistený matrac pri ktorom som ani nedúfala že sa da vyčistiť bol po tepovaní ako nový. Šikovný mladý pán s profi prístupom a úsmevom na tvári. Služby určite využijem aj nabudúce.

Mária D.

Potreboval som vymaľovať byt a poumývať všetky okná, s výsledkom a cenou som bol nadmieru spokojný. Odporúčam

Ľubomír K.

Copyright © 2022 CISTETAHY.SK